Uitslagen KOTK toernooi 2019

Uitslagen KOTK toernooi REEKS 1

KOTK 2019 - Reeks 1

 

Organisator:

SPT

Arbiter:

Dusty Bracke

Toernooi:

Zwitsers Rapid

Speeltempo:

15 min. QPF

Datums:

van 23/02/2019 tot 23/02/2019

Scheidingssystemen:

OR, Vsch., Buch, SB, #Win

 

 

 

Eindstand

Cl.

Aangesl.

Naam Voornaam

Rnk

Geslacht

EloUsed

Clubnaam

PtnTot.

OR

Vsch.

Buch

SB

#Win

 

1

G

Devet Matthias

5

M

0

Turnhout

8.0

-

39.0

41.50

43.50

8

 

2

G

Tuyteleers Toon

9

M

0

Brasschaat

7.0

1.0

39.0

42.50

35.00

7

 

3

N

Peeters Lise

17

F

0

 

7.0

0.0

35.0

38.50

29.00

7

 

4

 

Pil Johannes

8

M

0

LSV-Chesspirant

6.0

1.0

30.5

40.00

28.50

5

 

5

G

Ertveldt Rogier

6

M

0

Turnhout

6.0

0.0

35.0

42.50

29.50

6

 

6

N

Shah Vivaana

18

M

0

 

5.5

-

24.0

37.00

21.75

5

 

7

G

De Vries Niels

4

M

0

Turnhout

5.0

2.0

29.0

42.00

20.50

5

 

8

N

Maas Lene

16

F

0

 

5.0

1.0

24.0

37.00

19.00

5

 

9

G

Ahrirou Achraf

2

M

0

Brasschaat

5.0

0.0

25.0

37.00

17.50

5

 

10

N

El gharbaoui Noeh

13

M

0

 

4.5

-

21.0

32.00

15.25

4

 

11

N

Antonio Euginio

10

M

0

 

4.0

-

24.0

38.50

13.00

4

 

12

N

Maas Nore

15

F

0

 

4.0

-

21.5

38.00

16.25

3

 

13

G

Abu Sen Shehab

1

M

0

Brasschaat

4.0

-

19.0

35.00

11.50

4

 

14

N

El Hajiri Amine

14

M

0

 

4.0

-

18.0

33.00

11.00

3

 

15

G

Males Tuquerrez Nick

7

M

0

Brasschaat

4.0

-

14.5

27.00

11.00

2

 

16

N

Vandepitte Nora

21

F

0

 

3.5

-

20.5

29.00

11.50

2

 

17

 

De Groof Lien

3

F

0

Turnhout

3.5

-

19.0

33.50

13.75

1

 

18

N

Broeckx Julian

11

M

0

 

3.5

-

15.5

25.50

8.00

2

 

19

N

Soethoudt Fleur

19

F

0

 

2.5

-

12.5

29.50

8.00

1

 

20

N

Tepsurcaeva Imani

20

M

0

 

1.0

-

8.0

26.00

3.50

0

 

21

N

Decraene Eden

12

F

0

 

0.0

-

0.0

28.50

0.00

0

 

 

                     

 

Uitslagen

Ronde 1 (23/02/2019)

Bordnr.

Naam Voornaam

Punten

Rank

Res.

Naam Voornaam

Punten

Rank

1

Abu Sen Shehab

1

4.0

1-0

Broeckx Julian

11

3.5

2

Decraene Eden

12

0.0

0-1

Ahrirou Achraf

2

5.0

3

De Groof Lien

3

3.5

1-0

El gharbaoui Noeh

13

4.5

4

El Hajiri Amine

14

4.0

0-1

De Vries Niels

4

5.0

5

Devet Matthias

5

8.0

1-0

Maas Nore

15

4.0

6

Maas Lene

16

5.0

0-1

Ertveldt Rogier

6

6.0

7

Males Tuquerrez Nick

7

4.0

0-1

Peeters Lise

17

7.0

8

Shah Vivaana

18

5.5

0-1

Pil Johannes

8

6.0

9

Tuyteleers Toon

9

7.0

1-0

Soethoudt Fleur

19

2.5

10

Tepsurcaeva Imani

20

1.0

0-1

Antonio Euginio

10

4.0

 

Vandepitte Nora

21

3.5

1

Bye

 

 

 

           

Ronde 2 (23/02/2019)

Bordnr.

Naam Voornaam

Punten

Rank

Res.

Naam Voornaam

Punten

Rank

1

Ertveldt Rogier

6

6.0

1-0

Abu Sen Shehab

1

4.0

2

Ahrirou Achraf

2

5.0

0-1

Tuyteleers Toon

9

7.0

3

Pil Johannes

8

6.0

½-½

De Groof Lien

3

3.5

4

De Vries Niels

4

5.0

1-0

Vandepitte Nora

21

3.5

5

Antonio Euginio

10

4.0

0-1

Devet Matthias

5

8.0

6

Peeters Lise

17

7.0

1-0

Decraene Eden

12

0.0

7

Maas Nore

15

4.0

½-½

Males Tuquerrez Nick

7

4.0

8

Broeckx Julian

11

3.5

0-1

Maas Lene

16

5.0

9

El gharbaoui Noeh

13

4.5

½-½

Shah Vivaana

18

5.5

10

Soethoudt Fleur

19

2.5

0-1

El Hajiri Amine

14

4.0

 

Tepsurcaeva Imani

20

1.0

1

Bye

 

 

             

Ronde 3 (23/02/2019)

Bordnr.

Naam Voornaam

Punten

Rank

Res.

Naam Voornaam

Punten

Rank

1

Tuyteleers Toon

9

7.0

1-0

De Vries Niels

4

5.0

2

Devet Matthias

5

8.0

1-0

Peeters Lise

17

7.0

3

De Groof Lien

3

3.5

0-1

Ertveldt Rogier

6

6.0

4

Abu Sen Shehab

1

4.0

0-1

Pil Johannes

8

6.0

5

Maas Lene

16

5.0

1-0

Ahrirou Achraf

2

5.0

6

Vandepitte Nora

21

3.5

0-1

Antonio Euginio

10

4.0

7

El Hajiri Amine

14

4.0

1-0

Tepsurcaeva Imani

20

1.0

8

Males Tuquerrez Nick

7

4.0

0-1

El gharbaoui Noeh

13

4.5

9

Shah Vivaana

18

5.5

0-1

Maas Nore

15

4.0

10

Decraene Eden

12

0.0

0-1

Broeckx Julian

11

3.5

 

Soethoudt Fleur

19

2.5

1

Bye

 

 

 

           

Ronde 4 (23/02/2019)

Bordnr.

Naam Voornaam

Punten

Rank

Res.

Naam Voornaam

Punten

Rank

1

Ertveldt Rogier

6

6.0

1-0

Devet Matthias

5

8.0

2

Pil Johannes

8

6.0

0-1

Tuyteleers Toon

9

7.0

3

De Vries Niels

4

5.0

1-0

Maas Lene

16

5.0

4

Peeters Lise

17

7.0

1-0

El Hajiri Amine

14

4.0

5

Antonio Euginio

10

4.0

1-0

El gharbaoui Noeh

13

4.5

6

Maas Nore

15

4.0

1-0

De Groof Lien

3

3.5

7

Ahrirou Achraf

2

5.0

1-0

Abu Sen Shehab

1

4.0

8

Broeckx Julian

11

3.5

1-0

Soethoudt Fleur

19

2.5

9

Vandepitte Nora

21

3.5

1-0

Males Tuquerrez Nick

7

4.0

10

Decraene Eden

12

0.0

0-1

Shah Vivaana

18

5.5

 

Tepsurcaeva Imani

20

1.0

0

Afwezig

 

 

 

           

Ronde 5 (23/02/2019)

Bordnr.

Naam Voornaam

Punten

Rank

Res.

Naam Voornaam

Punten

Rank

1

Tuyteleers Toon

9

7.0

1-0

Ertveldt Rogier

6

6.0

2

Devet Matthias

5

8.0

1-0

De Vries Niels

4

5.0

3

Peeters Lise

17

7.0

1-0

Antonio Euginio

10

4.0

4

Maas Nore

15

4.0

½-½

Pil Johannes

8

6.0

5

El Hajiri Amine

14

4.0

0-1

Ahrirou Achraf

2

5.0

6

Maas Lene

16

5.0

1-0

Vandepitte Nora

21

3.5

7

El gharbaoui Noeh

13

4.5

1-0

Broeckx Julian

11

3.5

8

De Groof Lien

3

3.5

0-1

Shah Vivaana

18

5.5

9

Soethoudt Fleur

19

2.5

0-1

Abu Sen Shehab

1

4.0

10

Males Tuquerrez Nick

7

4.0

1-0

Decraene Eden

12

0.0

 

Tepsurcaeva Imani

20

1.0

0

Afwezig

 

 

 

           

Ronde 6 (23/02/2019)

Bordnr.

Naam Voornaam

Punten

Rank

Res.

Naam Voornaam

Punten

Rank

1

Devet Matthias

5

8.0

1-0

Tuyteleers Toon

9

7.0

2

Ertveldt Rogier

6

6.0

0-1

Peeters Lise

17

7.0

3

Ahrirou Achraf

2

5.0

1-0

Antonio Euginio

10

4.0

4

De Vries Niels

4

5.0

1-0

Maas Nore

15

4.0

5

Pil Johannes

8

6.0

1-0

Maas Lene

16

5.0

6

Abu Sen Shehab

1

4.0

0-1

El gharbaoui Noeh

13

4.5

7

Shah Vivaana

18

5.5

1-0

El Hajiri Amine

14

4.0

8

Broeckx Julian

11

3.5

0-1

Vandepitte Nora

21

3.5

9

Soethoudt Fleur

19

2.5

1-0

Males Tuquerrez Nick

7

4.0

 

De Groof Lien

3

3.5

1

Bye

 

 

 

Decraene Eden

12

0.0

0

Afwezig

 

 

 

Tepsurcaeva Imani

20

1.0

0

Afwezig

 

 

 

           

Ronde 7 (23/02/2019)

Bordnr.

Naam Voornaam

Punten

Rank

Res.

Naam Voornaam

Punten

Rank

1

Tuyteleers Toon

9

7.0

1-0

Peeters Lise

17

7.0

2

Ahrirou Achraf

2

5.0

0-1

Devet Matthias

5

8.0

3

Ertveldt Rogier

6

6.0

1-0

De Vries Niels

4

5.0

4

El gharbaoui Noeh

13

4.5

0-1

Pil Johannes

8

6.0

5

Antonio Euginio

10

4.0

0-1

Shah Vivaana

18

5.5

6

Maas Lene

16

5.0

1-0

Maas Nore

15

4.0

7

Vandepitte Nora

21

3.5

½-½

Soethoudt Fleur

19

2.5

8

Broeckx Julian

11

3.5

½-½

De Groof Lien

3

3.5

9

El Hajiri Amine

14

4.0

0-1

Abu Sen Shehab

1

4.0

 

Males Tuquerrez Nick

7

4.0

1

Bye

 

 

 

Decraene Eden

12

0.0

0

Afwezig

 

 

 

Tepsurcaeva Imani

20

1.0

0

Afwezig

 

 

 

           

Ronde 8 (23/02/2019)

Bordnr.

Naam Voornaam

Punten

Rank

Res.

Naam Voornaam

Punten

Rank

1

Pil Johannes

8

6.0

0-1

Devet Matthias

5

8.0

2

Shah Vivaana

18

5.5

1-0

Tuyteleers Toon

9

7.0

3

Peeters Lise

17

7.0

1-0

Maas Lene

16

5.0

4

El gharbaoui Noeh

13

4.5

0-1

Ertveldt Rogier

6

6.0

5

De Vries Niels

4

5.0

1-0

Ahrirou Achraf

2

5.0

6

Maas Nore

15

4.0

1-0

Vandepitte Nora

21

3.5

7

Abu Sen Shehab

1

4.0

1-0

De Groof Lien

3

3.5

8

Antonio Euginio

10

4.0

1-0

Soethoudt Fleur

19

2.5

9

Males Tuquerrez Nick

7

4.0

1-0

Broeckx Julian

11

3.5

 

El Hajiri Amine

14

4.0

1

Bye

 

 

 

Decraene Eden

12

0.0

0

Afwezig

 

 

 

Tepsurcaeva Imani

20

1.0

0

Afwezig

 

 

 

           

Ronde 9 (23/02/2019)

Bordnr.

Naam Voornaam

Punten

Rank

Res.

Naam Voornaam

Punten

Rank

1

Devet Matthias

5

8.0

1-0

Shah Vivaana

18

5.5

2

Ertveldt Rogier

6

6.0

0-1

Pil Johannes

8

6.0

3

Peeters Lise

17

7.0

1-0

De Vries Niels

4

5.0

4

Tuyteleers Toon

9

7.0

1-0

Abu Sen Shehab

1

4.0

5

Ahrirou Achraf

2

5.0

1-0

Maas Nore

15

4.0

6

Maas Lene

16

5.0

1-0

Antonio Euginio

10

4.0

7

De Groof Lien

3

3.5

½-½

Males Tuquerrez Nick

7

4.0

8

Vandepitte Nora

21

3.5

0-1

El Hajiri Amine

14

4.0

9

Soethoudt Fleur

19

2.5

0-1

El gharbaoui Noeh

13

4.5

 

Broeckx Julian

11

3.5

1

Bye

 

 

 

Decraene Eden

12

0.0

0

Afwezig

 

 

 

Tepsurcaeva Imani

20

1.0

0

Afwezig

 

 

 

           

 

(©)FRBE-KBSB-v3.96 2018/10/12

(©) GMA 2015

Build : 2019/02/23 16:43

 

Uitslagen KOTK toernooi reeks 2

SwarLogoKOTK 2019 - Reeks 2SwarLogo
121
Organisator: SPT
Arbiter: Dusty Bracke
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 15 min. QPF
Datums: van 23/02/2019 tot 23/02/2019
Scheidingssystemen: OR, Vsch., Buch, SB, #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
Eindstand
Cl. Aanw Naam Voornaam Rnk Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. OR Vsch. Buch SB #Win
1   De Groof Mathijs 7 M 0 Turnhout 7.0 - 40.0 44.00 39.50 7
2   El Abdi Omar 9 M 0   7.0 - 35.0 43.00 39.00 7
3   Smolders Pepijn 27 M 0 Turnhout 7.0 - 35.0 42.50 34.50 7
4   Peeters Louise 24 F 0 Turnhout 7.0 - 34.0 45.00 39.50 7
5   De Ceuster Reinder 40 M 0 Turnhout 7.0 - 34.0 43.00 39.00 7
6   Cuyvers Jens 5 M 0 Hoboken 6.0 - 37.0 44.00 29.00 6
7   Brock Matthias 4 M 0 Turnhout 6.0 - 33.0 45.00 31.00 6
8   Maes Lander 19 M 0 Turnhout 6.0 - 31.0 39.50 25.00 6
9   De Vries Casper 8 M 0 Turnhout 6.0 - 28.0 38.00 27.50 6
10   Mertens Fre 21 M 0   6.0 - 26.0 31.50 20.50 6
11   Jalalijam Roza 16 F 0 De Drie Torens Gent 5.5 0.5 29.0 35.50 21.25 5
12   Fransen Pieterjan 13 M 0 Turnhout 5.5 0.5 27.0 41.00 24.75 5
13   El Abdi Elhoussein 10 M 0   5.0 - 30.0 40.00 22.00 5
14   Milanovic Matija 37 M 0 Turnhout 5.0 - 30.0 39.00 21.50 5
15   Poyraz Eymen 38 M 0 Turnhout 5.0 - 28.0 38.00 21.50 5
16   El Yakhloufi Husaam 12 M 0 Turnhout 5.0 - 26.0 36.50 21.00 5
17   Wuyts Janne 35 F 0 Turnhout 5.0 - 25.0 37.00 16.00 5
18   Peeters Mathijs 26 M 0 Turnhout 5.0 - 25.0 34.50 20.00 5
19   Van Olmen Tibo 33 M 0   5.0 - 18.0 27.00 13.00 5
20   Adriaensen Josselien 1 F 0 Turnhout 4.5 0.5 22.0 36.50 18.75 4
21   Van Lommel Senne 32 M 0 Turnhout 4.5 0.5 18.0 28.00 11.75 4
22   Vandepitte Bas 34 M 0   4.0 - 24.0 36.00 18.00 4
23   Jansen Ze'ev 17 M 0   4.0 - 22.5 36.00 15.75 3
24   Sprangers Alyssa 28 M 0 Turnhout 4.0 - 20.0 33.00 12.00 4
25   Van Beek Nore 30 F 0   4.0 - 20.0 32.50 14.50 4
26   Gijsels Lien 14 F 0 Turnhout 4.0 - 20.0 31.50 14.50 4
27   Stessens Nienke 29 F 0   4.0 - 17.0 32.00 8.00 4
28   Martirosyan Nelly 20 F 0   4.0 - 16.0 32.50 14.00 4
29   Daboul Tarek 6 M 0   3.5 - 19.0 31.50 9.00 3
30   Baaij Nico 2 M 0 Brasschaat 3.5 - 18.5 34.00 12.00 3
31   Biermans Fleur 3 F 0 Turnhout 3.5 - 16.0 33.50 9.75 3
32   Van Heyst Jesse 31 M 0   3.5 - 14.0 30.50 6.25 3
33   Vervloet Helena 39 F 0   3.0 - 17.0 32.50 10.75 2
34   Mughal Benjamin 22 M 0 Brasschaat 3.0 - 16.0 30.50 12.00 3
35   Laamari Abdelali 18 M 0   3.0 - 14.0 30.00 8.00 3
36   Ouazani Zayd 23 M 0   3.0 - 13.0 27.00 3.50 3
37   El Harjri Romaissae 11 F 0   2.5 - 9.5 27.50 2.75 2
38   Zallif Mohamed 36 M 0   1.5 - 4.0 29.00 2.25 0
39   Peeters Aliya 25 F 0   1.0 0.5 4.5 26.50 1.25 0
40   Govaerts Femke 15 F 0   1.0 0.5 4.0 27.00 1.25 0
 

 

 

Uitslagen

Ronde 1 (23/02/2019)

Bordnr.Naam VoornaamPuntenRankRes.Naam VoornaamPuntenRank
1 Adriaensen Josselien 1 4.5 1-0 Mertens Fre 21 6.0
2 Mughal Benjamin 22 3.0 0-1 Baaij Nico 2 3.5
3 Biermans Fleur 3 3.5 1-0 Ouazani Zayd 23 3.0
4 Peeters Louise 24 7.0 1-0 Brock Matthias 4 6.0
5 Cuyvers Jens 5 6.0 1-0 Peeters Aliya 25 1.0
6 Peeters Mathijs 26 5.0 1-0 Daboul Tarek 6 3.5
7 De Groof Mathijs 7 7.0 1-0 Smolders Pepijn 27 7.0
8 Sprangers Alyssa 28 4.0 0-1 De Vries Casper 8 6.0
9 El Abdi Omar 9 7.0 1-0 Stessens Nienke 29 4.0
10 Van Beek Nore 30 4.0 0-1 El Abdi Elhoussein 10 5.0
11 El Harjri Romaissae 11 2.5 0-1 Van Heyst Jesse 31 3.5
12 Van Lommel Senne 32 4.5 0-1 El Yakhloufi Husaam 12 5.0
13 Fransen Pieterjan 13 5.5 1-0 Van Olmen Tibo 33 5.0
14 Vandepitte Bas 34 4.0 1-0 Gijsels Lien 14 4.0
15 Govaerts Femke 15 1.0 0-1 Wuyts Janne 35 5.0
16 Zallif Mohamed 36 1.5 0-1 Jalalijam Roza 16 5.5
17 Jansen Ze'ev 17 4.0 0-1 Milanovic Matija 37 5.0
18 Poyraz Eymen 38 5.0 1-0 Laamari Abdelali 18 3.0
19 Maes Lander 19 6.0 1-0 Vervloet Helena 39 3.0
20 De Ceuster Reinder 40 7.0 1-0 Martirosyan Nelly 20 4.0
 

Ronde 2 (23/02/2019)

Bordnr.Naam VoornaamPuntenRankRes.Naam VoornaamPuntenRank
1 Jalalijam Roza 16 5.5 1-0 Adriaensen Josselien 1 4.5
2 Baaij Nico 2 3.5 0-1 Maes Lander 19 6.0
3 Peeters Louise 24 7.0 1-0 Biermans Fleur 3 3.5
4 Peeters Mathijs 26 5.0 0-1 Cuyvers Jens 5 6.0
5 Van Heyst Jesse 31 3.5 0-1 De Groof Mathijs 7 7.0
6 De Vries Casper 8 6.0 0-1 Vandepitte Bas 34 4.0
7 Wuyts Janne 35 5.0 0-1 El Abdi Omar 9 7.0
8 El Abdi Elhoussein 10 5.0 1-0 Poyraz Eymen 38 5.0
9 El Yakhloufi Husaam 12 5.0 0-1 De Ceuster Reinder 40 7.0
10 Milanovic Matija 37 5.0 0-1 Fransen Pieterjan 13 5.5
11 Brock Matthias 4 6.0 1-0 Ouazani Zayd 23 3.0
12 Daboul Tarek 6 3.5 1-0 Peeters Aliya 25 1.0
13 Smolders Pepijn 27 7.0 1-0 El Harjri Romaissae 11 2.5
14 Gijsels Lien 14 4.0 1-0 Sprangers Alyssa 28 4.0
15 Stessens Nienke 29 4.0 1-0 Govaerts Femke 15 1.0
16 Van Olmen Tibo 33 5.0 0-1 Jansen Ze'ev 17 4.0
17 Laamari Abdelali 18 3.0 0-1 Van Beek Nore 30 4.0
18 Martirosyan Nelly 20 4.0 1-0 Van Lommel Senne 32 4.5
19 Mertens Fre 21 6.0 1-0 Zallif Mohamed 36 1.5
20 Vervloet Helena 39 3.0 1-0 Mughal Benjamin 22 3.0
 

Ronde 3 (23/02/2019)

Bordnr.Naam VoornaamPuntenRankRes.Naam VoornaamPuntenRank
1 Cuyvers Jens 5 6.0 1-0 Jalalijam Roza 16 5.5
2 De Groof Mathijs 7 7.0 1-0 Maes Lander 19 6.0
3 El Abdi Omar 9 7.0 1-0 Peeters Louise 24 7.0
4 Vandepitte Bas 34 4.0 0-1 El Abdi Elhoussein 10 5.0
5 Fransen Pieterjan 13 5.5 0-1 De Ceuster Reinder 40 7.0
6 Adriaensen Josselien 1 4.5 0-1 Peeters Mathijs 26 5.0
7 Mertens Fre 21 6.0 1-0 Baaij Nico 2 3.5
8 Biermans Fleur 3 3.5 0-1 Smolders Pepijn 27 7.0
9 Stessens Nienke 29 4.0 0-1 Brock Matthias 4 6.0
10 Van Beek Nore 30 4.0 1-0 Daboul Tarek 6 3.5
11 Van Heyst Jesse 31 3.5 0-1 De Vries Casper 8 6.0
12 Wuyts Janne 35 5.0 0-1 El Yakhloufi Husaam 12 5.0
13 Milanovic Matija 37 5.0 1-0 Gijsels Lien 14 4.0
14 Jansen Ze'ev 17 4.0 ½-½ Vervloet Helena 39 3.0
15 Poyraz Eymen 38 5.0 1-0 Martirosyan Nelly 20 4.0
16 Peeters Aliya 25 1.0 0-1 El Harjri Romaissae 11 2.5
17 Govaerts Femke 15 1.0 0-1 Sprangers Alyssa 28 4.0
18 Van Lommel Senne 32 4.5 1-0 Laamari Abdelali 18 3.0
19 Mughal Benjamin 22 3.0 1-0 Van Olmen Tibo 33 5.0
20 Ouazani Zayd 23 3.0 1-0 Zallif Mohamed 36 1.5
 

Ronde 4 (23/02/2019)

Bordnr.Naam VoornaamPuntenRankRes.Naam VoornaamPuntenRank
1 El Abdi Elhoussein 10 5.0 0-1 Cuyvers Jens 5 6.0
2 De Ceuster Reinder 40 7.0 0-1 De Groof Mathijs 7 7.0
3 Brock Matthias 4 6.0 1-0 El Abdi Omar 9 7.0
4 De Vries Casper 8 6.0 0-1 Peeters Louise 24 7.0
5 El Yakhloufi Husaam 12 5.0 0-1 Peeters Mathijs 26 5.0
6 Smolders Pepijn 27 7.0 1-0 Fransen Pieterjan 13 5.5
7 Jalalijam Roza 16 5.5 1-0 Van Beek Nore 30 4.0
8 Maes Lander 19 6.0 1-0 Vandepitte Bas 34 4.0
9 Poyraz Eymen 38 5.0 1-0 Mertens Fre 21 6.0
10 Vervloet Helena 39 3.0 0-1 Milanovic Matija 37 5.0
11 Baaij Nico 2 3.5 0-1 Jansen Ze'ev 17 4.0
12 Ouazani Zayd 23 3.0 0-1 Adriaensen Josselien 1 4.5
13 Sprangers Alyssa 28 4.0 1-0 Biermans Fleur 3 3.5
14 Daboul Tarek 6 3.5 1-0 Mughal Benjamin 22 3.0
15 El Harjri Romaissae 11 2.5 0-1 Stessens Nienke 29 4.0
16 Gijsels Lien 14 4.0 1-0 Van Heyst Jesse 31 3.5
17 Martirosyan Nelly 20 4.0 0-1 Wuyts Janne 35 5.0
18 Peeters Aliya 25 1.0 0-1 Van Lommel Senne 32 4.5
19 Van Olmen Tibo 33 5.0 1-0 Govaerts Femke 15 1.0
20 Zallif Mohamed 36 1.5 0-1 Laamari Abdelali 18 3.0
 

Ronde 5 (23/02/2019)

Bordnr.Naam VoornaamPuntenRankRes.Naam VoornaamPuntenRank
1 Cuyvers Jens 5 6.0 1-0 De Ceuster Reinder 40 7.0
2 Peeters Mathijs 26 5.0 0-1 Brock Matthias 4 6.0
3 De Groof Mathijs 7 7.0 1-0 Poyraz Eymen 38 5.0
4 El Abdi Omar 9 7.0 1-0 Maes Lander 19 6.0
5 Peeters Louise 24 7.0 1-0 El Abdi Elhoussein 10 5.0
6 Milanovic Matija 37 5.0 1-0 Jalalijam Roza 16 5.5
7 Jansen Ze'ev 17 4.0 0-1 Smolders Pepijn 27 7.0
8 Adriaensen Josselien 1 4.5 1-0 Sprangers Alyssa 28 4.0
9 Mertens Fre 21 6.0 1-0 Daboul Tarek 6 3.5
10 Stessens Nienke 29 4.0 0-1 De Vries Casper 8 6.0
11 Van Beek Nore 30 4.0 0-1 El Yakhloufi Husaam 12 5.0
12 Fransen Pieterjan 13 5.5 1-0 Van Lommel Senne 32 4.5
13 Wuyts Janne 35 5.0 1-0 Gijsels Lien 14 4.0
14 Vandepitte Bas 34 4.0 0-1 Vervloet Helena 39 3.0
15 Van Heyst Jesse 31 3.5 0-1 Baaij Nico 2 3.5
16 Biermans Fleur 3 3.5 1-0 Martirosyan Nelly 20 4.0
17 Mughal Benjamin 22 3.0 1-0 El Harjri Romaissae 11 2.5
18 Laamari Abdelali 18 3.0 1-0 Ouazani Zayd 23 3.0
19 Zallif Mohamed 36 1.5 0-1 Van Olmen Tibo 33 5.0
20 Govaerts Femke 15 1.0 ½-½ Peeters Aliya 25 1.0
 

Ronde 6 (23/02/2019)

Bordnr.Naam VoornaamPuntenRankRes.Naam VoornaamPuntenRank
1 De Groof Mathijs 7 7.0 1-0 Cuyvers Jens 5 6.0
2 Brock Matthias 4 6.0 1-0 Milanovic Matija 37 5.0
3 Smolders Pepijn 27 7.0 1-0 El Abdi Omar 9 7.0
4 De Ceuster Reinder 40 7.0 1-0 Peeters Louise 24 7.0
5 Maes Lander 19 6.0 1-0 Adriaensen Josselien 1 4.5
6 De Vries Casper 8 6.0 1-0 Mertens Fre 21 6.0
7 El Abdi Elhoussein 10 5.0 1-0 Peeters Mathijs 26 5.0
8 El Yakhloufi Husaam 12 5.0 0-1 Poyraz Eymen 38 5.0
9 Jalalijam Roza 16 5.5 ½-½ Fransen Pieterjan 13 5.5
10 Vervloet Helena 39 3.0 0-1 Wuyts Janne 35 5.0
11 Daboul Tarek 6 3.5 ½-½ Jansen Ze'ev 17 4.0
12 Baaij Nico 2 3.5 1-0 Stessens Nienke 29 4.0
13 Van Olmen Tibo 33 5.0 1-0 Biermans Fleur 3 3.5
14 Gijsels Lien 14 4.0 1-0 Van Beek Nore 30 4.0
15 Laamari Abdelali 18 3.0 0-1 Vandepitte Bas 34 4.0
16 Van Lommel Senne 32 4.5 0-1 Mughal Benjamin 22 3.0
17 Sprangers Alyssa 28 4.0 1-0 El Harjri Romaissae 11 2.5
18 Martirosyan Nelly 20 4.0 1-0 Van Heyst Jesse 31 3.5
19 Ouazani Zayd 23 3.0 1-0 Govaerts Femke 15 1.0
20 Peeters Aliya 25 1.0 ½-½ Zallif Mohamed 36 1.5
 

Ronde 7 (23/02/2019)

Bordnr.Naam VoornaamPuntenRankRes.Naam VoornaamPuntenRank
1 De Groof Mathijs 7 7.0 0-1 Brock Matthias 4 6.0
2 Cuyvers Jens 5 6.0 0-1 Smolders Pepijn 27 7.0
3 De Vries Casper 8 6.0 0-1 El Abdi Omar 9 7.0
4 El Abdi Elhoussein 10 5.0 0-1 Maes Lander 19 6.0
5 Peeters Louise 24 7.0 1-0 Wuyts Janne 35 5.0
6 Milanovic Matija 37 5.0 1-0 Poyraz Eymen 38 5.0
7 De Ceuster Reinder 40 7.0 1-0 Fransen Pieterjan 13 5.5
8 Adriaensen Josselien 1 4.5 0-1 Jalalijam Roza 16 5.5
9 Baaij Nico 2 3.5 0-1 El Yakhloufi Husaam 12 5.0
10 Gijsels Lien 14 4.0 0-1 Jansen Ze'ev 17 4.0
11 Mertens Fre 21 6.0 1-0 Mughal Benjamin 22 3.0
12 Peeters Mathijs 26 5.0 0-1 Sprangers Alyssa 28 4.0
13 Van Olmen Tibo 33 5.0 0-1 Vandepitte Bas 34 4.0
14 Daboul Tarek 6 3.5 1-0 Vervloet Helena 39 3.0
15 Biermans Fleur 3 3.5 0-1 Laamari Abdelali 18 3.0
16 Martirosyan Nelly 20 4.0 1-0 Ouazani Zayd 23 3.0
17 Stessens Nienke 29 4.0 0-1 Van Beek Nore 30 4.0
18 Van Lommel Senne 32 4.5 1-0 El Harjri Romaissae 11 2.5
19 Peeters Aliya 25 1.0 0-1 Van Heyst Jesse 31 3.5
20 Govaerts Femke 15 1.0 ½-½ Zallif Mohamed 36 1.5
 

Ronde 8 (23/02/2019)

Bordnr.Naam VoornaamPuntenRankRes.Naam VoornaamPuntenRank
1 Brock Matthias 4 6.0 0-1 Smolders Pepijn 27 7.0
2 De Groof Mathijs 7 7.0 0-1 Peeters Louise 24 7.0
3 Maes Lander 19 6.0 0-1 De Ceuster Reinder 40 7.0
4 El Abdi Omar 9 7.0 1-0 Milanovic Matija 37 5.0
5 Jalalijam Roza 16 5.5 0-1 Cuyvers Jens 5 6.0
6 Wuyts Janne 35 5.0 0-1 De Vries Casper 8 6.0
7 Sprangers Alyssa 28 4.0 0-1 El Abdi Elhoussein 10 5.0
8 Vandepitte Bas 34 4.0 0-1 El Yakhloufi Husaam 12 5.0
9 Jansen Ze'ev 17 4.0 0-1 Mertens Fre 21 6.0
10 Poyraz Eymen 38 5.0 1-0 Daboul Tarek 6 3.5
11 Fransen Pieterjan 13 5.5 1-0 Baaij Nico 2 3.5
12 Adriaensen Josselien 1 4.5 ½-½ Van Lommel Senne 32 4.5
13 Mughal Benjamin 22 3.0 0-1 Gijsels Lien 14 4.0
14 Laamari Abdelali 18 3.0 0-1 Peeters Mathijs 26 5.0
15 Van Beek Nore 30 4.0 1-0 Martirosyan Nelly 20 4.0
16 Vervloet Helena 39 3.0 0-1 Van Olmen Tibo 33 5.0
17 Van Heyst Jesse 31 3.5 ½-½ Biermans Fleur 3 3.5
18 Ouazani Zayd 23 3.0 1-0 Peeters Aliya 25 1.0
19 Zallif Mohamed 36 1.5 0-1 Stessens Nienke 29 4.0
20 El Harjri Romaissae 11 2.5 1-0 Govaerts Femke 15 1.0
 

Ronde 9 (23/02/2019)

Bordnr.Naam VoornaamPuntenRankRes.Naam VoornaamPuntenRank
1 Smolders Pepijn 27 7.0 0-1 Peeters Louise 24 7.0
2 De Ceuster Reinder 40 7.0 1-0 Brock Matthias 4 6.0
3 Cuyvers Jens 5 6.0 0-1 El Abdi Omar 9 7.0
4 El Abdi Elhoussein 10 5.0 0-1 De Groof Mathijs 7 7.0
5 De Vries Casper 8 6.0 1-0 Poyraz Eymen 38 5.0
6 El Yakhloufi Husaam 12 5.0 0-1 Mertens Fre 21 6.0
7 Milanovic Matija 37 5.0 0-1 Maes Lander 19 6.0
8 Gijsels Lien 14 4.0 0-1 Fransen Pieterjan 13 5.5
9 Jansen Ze'ev 17 4.0 0-1 Jalalijam Roza 16 5.5
10 Peeters Mathijs 26 5.0 1-0 Vandepitte Bas 34 4.0
11 Van Olmen Tibo 33 5.0 1-0 Sprangers Alyssa 28 4.0
12 Van Beek Nore 30 4.0 0-1 Wuyts Janne 35 5.0
13 Daboul Tarek 6 3.5 0-1 Adriaensen Josselien 1 4.5
14 Van Lommel Senne 32 4.5 1-0 Ouazani Zayd 23 3.0
15 Stessens Nienke 29 4.0 1-0 Laamari Abdelali 18 3.0
16 Martirosyan Nelly 20 4.0 1-0 Mughal Benjamin 22 3.0
17 Baaij Nico 2 3.5 ½-½ Vervloet Helena 39 3.0
18 Biermans Fleur 3 3.5 1-0 Peeters Aliya 25 1.0
19 Govaerts Femke 15 1.0 0-1 Van Heyst Jesse 31 3.5
20 El Harjri Romaissae 11 2.5 ½-½ Zallif Mohamed 36 1.5
Begin van de pagina
(©)FRBE-KBSB-v3.96 2018/10/12 (©) GMA 2015 Build : 2019/02/23 16:43

 

 

Uitslagen KOTK toernooi 2019 reeks 3

SwarLogoKOTK 2019 - Reeks 3SwarLogo
121
Organisator: SPT
Arbiter: Dusty Bracke
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 15 min. QPF
Datums: van 23/02/2019 tot 23/02/2019
Scheidingssystemen: OR, Vsch., Buch, SB, #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Rnk Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. OR Vsch. Buch SB #Win
1 Decraene Jade 2 F 1185 Tielt 8.5 - 42.5 41.50 47.00 8
2 Manueke Hervano 1 M 1201 Turnhout 7.0 1.0 34.0 42.00 37.00 7
3 Decraene Merlijn 4 M 1102 Tielt 7.0 0.0 40.0 42.00 34.50 6
4 Ketelbueters Victor 15 M 0   6.0 - 26.0 40.50 24.00 6
5 Drif Dries 11 M 0 Turnhout 5.5 - 29.0 42.00 25.25 5
6 Van Bladel Rune 3 M 1150 Geel 5.5 - 28.5 43.50 27.00 5
7 Leysen Douwe 16 M 0 Turnhout 5.5 - 27.0 40.50 24.75 5
8 Devet Michiel 8 M 0 Turnhout 5.0 - 29.0 41.00 20.50 5
9 Adriaensen Jules 5 M 0 Turnhout 5.0 - 25.0 34.00 17.50 5
10 Sprangers Xander 22 M 0 Turnhout 5.0 - 24.0 35.00 17.50 5
11 Van Grieken Jasper 24 M 0 Turnhout 5.0 - 20.0 32.00 16.50 5
12 Tuyteleers Stan 23 M 0 Brasschaat 4.5 - 28.5 40.50 19.75 4
13 Crols Chloë 7 F 0   4.5 - 27.0 41.50 22.25 4
14 Douidoui Azeddine 10 M 0   4.5 - 18.5 27.50 9.75 4
15 Baeyens Arne 6 M 0   4.5 - 16.5 27.50 11.25 4
16 Engelen Lennert 12 M 0 Turnhout 4.0 - 23.0 36.50 16.00 4
17 Hermans Lucas 14 M 0   4.0 - 21.0 34.50 14.50 4
18 Scheldeman Nand 21 M 0 Tielt 4.0 - 19.0 33.00 14.00 4
19 Trisciuzzi Sitske 26 F 0 Hoboken 4.0 - 19.0 31.50 11.00 4
20 Sahin Abdussamet 20 M 0 Brasschaat 4.0 - 14.0 27.50 8.50 4
21 Fransen Ada 13 F 0   3.5 - 17.5 29.50 11.75 3
22 Woestenborghs Kolya 25 M 0   3.0 - 18.0 32.00 6.00 3
23 Peeters Amelie 19 F 0 Turnhout 2.5 - 19.0 33.50 11.75 2
24 Males Tuquerrez Justin 17 M 0 Brasschaat 2.0 1.0 8.0 31.00 2.00 2
25 Diels Niels 9 M 0 Turnhout 2.0 0.0 10.0 30.00 2.00 1
26 Neve Dylan 18 M 0 Turnhout 1.0 - 1.0 27.00 0.00 0
 

Uitslagen

Ronde 1 (23/02/2019)

Bordnr.Naam VoornaamPuntenEloRankRes.Naam VoornaamPuntenEloRank
1 Manueke Hervano 1 (1201) 7.0 1-0 Hermans Lucas 14 (0) 4.0
2 Ketelbueters Victor 15 (0) 6.0 0-1 Decraene Jade 2 (1185) 8.5
3 Van Bladel Rune 3 (1150) 5.5 0-1 Leysen Douwe 16 (0) 5.5
4 Males Tuquerrez Justin 17 (0) 2.0 0-1 Decraene Merlijn 4 (1102) 7.0
5 Adriaensen Jules 5 (0) 5.0 1-0 Neve Dylan 18 (0) 1.0
6 Peeters Amelie 19 (0) 2.5 1-0 Baeyens Arne 6 (0) 4.5
7 Crols Chloë 7 (0) 4.5 1-0 Sahin Abdussamet 20 (0) 4.0
8 Scheldeman Nand 21 (0) 4.0 0-1 Devet Michiel 8 (0) 5.0
9 Diels Niels 9 (0) 2.0 0-1 Sprangers Xander 22 (0) 5.0
10 Tuyteleers Stan 23 (0) 4.5 ½-½ Douidoui Azeddine 10 (0) 4.5
11 Drif Dries 11 (0) 5.5 1-0 Van Grieken Jasper 24 (0) 5.0
12 Woestenborghs Kolya 25 (0) 3.0 0-1 Engelen Lennert 12 (0) 4.0
13 Fransen Ada 13 (0) 3.5 0-1 Trisciuzzi Sitske 26 (0) 4.0
 

Ronde 2 (23/02/2019)

Bordnr.Naam VoornaamPuntenEloRankRes.Naam VoornaamPuntenEloRank
1 Engelen Lennert 12 (0) 4.0 0-1 Manueke Hervano 1 (1201) 7.0
2 Decraene Jade 2 (1185) 8.5 1-0 Drif Dries 11 (0) 5.5
3 Decraene Merlijn 4 (1102) 7.0 1-0 Leysen Douwe 16 (0) 5.5
4 Sprangers Xander 22 (0) 5.0 1-0 Adriaensen Jules 5 (0) 5.0
5 Trisciuzzi Sitske 26 (0) 4.0 0-1 Crols Chloë 7 (0) 4.5
6 Devet Michiel 8 (0) 5.0 1-0 Peeters Amelie 19 (0) 2.5
7 Douidoui Azeddine 10 (0) 4.5 0-1 Van Bladel Rune 3 (1150) 5.5
8 Baeyens Arne 6 (0) 4.5 0-1 Tuyteleers Stan 23 (0) 4.5
9 Neve Dylan 18 (0) 1.0 0-1 Diels Niels 9 (0) 2.0
10 Sahin Abdussamet 20 (0) 4.0 0-1 Fransen Ada 13 (0) 3.5
11 Hermans Lucas 14 (0) 4.0 1-0 Scheldeman Nand 21 (0) 4.0
12 Van Grieken Jasper 24 (0) 5.0 0-1 Ketelbueters Victor 15 (0) 6.0
13 Woestenborghs Kolya 25 (0) 3.0 1-0 Males Tuquerrez Justin 17 (0) 2.0
 

Ronde 3 (23/02/2019)

Bordnr.Naam VoornaamPuntenEloRankRes.Naam VoornaamPuntenEloRank
1 Manueke Hervano 1 (1201) 7.0 1-0 Devet Michiel 8 (0) 5.0
2 Crols Chloë 7 (0) 4.5 0-1 Decraene Jade 2 (1185) 8.5
3 Sprangers Xander 22 (0) 5.0 0-1 Decraene Merlijn 4 (1102) 7.0
4 Tuyteleers Stan 23 (0) 4.5 1-0 Adriaensen Jules 5 (0) 5.0
5 Van Bladel Rune 3 (1150) 5.5 1-0 Hermans Lucas 14 (0) 4.0
6 Diels Niels 9 (0) 2.0 0-1 Ketelbueters Victor 15 (0) 6.0
7 Drif Dries 11 (0) 5.5 1-0 Trisciuzzi Sitske 26 (0) 4.0
8 Leysen Douwe 16 (0) 5.5 1-0 Engelen Lennert 12 (0) 4.0
9 Fransen Ada 13 (0) 3.5 0-1 Woestenborghs Kolya 25 (0) 3.0
10 Peeters Amelie 19 (0) 2.5 1-0 Douidoui Azeddine 10 (0) 4.5
11 Sahin Abdussamet 20 (0) 4.0 1-0 Baeyens Arne 6 (0) 4.5
12 Males Tuquerrez Justin 17 (0) 2.0 0-1 Van Grieken Jasper 24 (0) 5.0
13 Scheldeman Nand 21 (0) 4.0 1-0 Neve Dylan 18 (0) 1.0
 

Ronde 4 (23/02/2019)

Bordnr.Naam VoornaamPuntenEloRankRes.Naam VoornaamPuntenEloRank
1 Decraene Jade 2 (1185) 8.5 1-0 Manueke Hervano 1 (1201) 7.0
2 Decraene Merlijn 4 (1102) 7.0 1-0 Tuyteleers Stan 23 (0) 4.5
3 Ketelbueters Victor 15 (0) 6.0 0-1 Van Bladel Rune 3 (1150) 5.5
4 Leysen Douwe 16 (0) 5.5 ½-½ Crols Chloë 7 (0) 4.5
5 Devet Michiel 8 (0) 5.0 1-0 Sprangers Xander 22 (0) 5.0
6 Peeters Amelie 19 (0) 2.5 ½-½ Drif Dries 11 (0) 5.5
7 Hermans Lucas 14 (0) 4.0 1-0 Woestenborghs Kolya 25 (0) 3.0
8 Adriaensen Jules 5 (0) 5.0 1-0 Sahin Abdussamet 20 (0) 4.0
9 Trisciuzzi Sitske 26 (0) 4.0 1-0 Diels Niels 9 (0) 2.0
10 Engelen Lennert 12 (0) 4.0 1-0 Scheldeman Nand 21 (0) 4.0
11 Van Grieken Jasper 24 (0) 5.0 1-0 Fransen Ada 13 (0) 3.5
12 Douidoui Azeddine 10 (0) 4.5 1-0 Males Tuquerrez Justin 17 (0) 2.0
13 Baeyens Arne 6 (0) 4.5 1-0 Neve Dylan 18 (0) 1.0
 

Ronde 5 (23/02/2019)

Bordnr.Naam VoornaamPuntenEloRankRes.Naam VoornaamPuntenEloRank
1 Decraene Merlijn 4 (1102) 7.0 ½-½ Decraene Jade 2 (1185) 8.5
2 Van Bladel Rune 3 (1150) 5.5 1-0 Devet Michiel 8 (0) 5.0
3 Manueke Hervano 1 (1201) 7.0 0-1 Crols Chloë 7 (0) 4.5
4 Drif Dries 11 (0) 5.5 1-0 Leysen Douwe 16 (0) 5.5
5 Tuyteleers Stan 23 (0) 4.5 1-0 Peeters Amelie 19 (0) 2.5
6 Adriaensen Jules 5 (0) 5.0 1-0 Van Grieken Jasper 24 (0) 5.0
7 Sprangers Xander 22 (0) 5.0 0-1 Engelen Lennert 12 (0) 4.0
8 Trisciuzzi Sitske 26 (0) 4.0 0-1 Hermans Lucas 14 (0) 4.0
9 Woestenborghs Kolya 25 (0) 3.0 0-1 Ketelbueters Victor 15 (0) 6.0
10 Diels Niels 9 (0) 2.0 0-1 Douidoui Azeddine 10 (0) 4.5
11 Fransen Ada 13 (0) 3.5 ½-½ Baeyens Arne 6 (0) 4.5
12 Scheldeman Nand 21 (0) 4.0 1-0 Sahin Abdussamet 20 (0) 4.0
13 Neve Dylan 18 (0) 1.0 0-1 Males Tuquerrez Justin 17 (0) 2.0
 

Ronde 6 (23/02/2019)

Bordnr.Naam VoornaamPuntenEloRankRes.Naam VoornaamPuntenEloRank
1 Decraene Jade 2 (1185) 8.5 1-0 Van Bladel Rune 3 (1150) 5.5
2 Drif Dries 11 (0) 5.5 0-1 Decraene Merlijn 4 (1102) 7.0
3 Crols Chloë 7 (0) 4.5 0-1 Tuyteleers Stan 23 (0) 4.5
4 Ketelbueters Victor 15 (0) 6.0 0-1 Manueke Hervano 1 (1201) 7.0
5 Engelen Lennert 12 (0) 4.0 0-1 Adriaensen Jules 5 (0) 5.0
6 Devet Michiel 8 (0) 5.0 1-0 Hermans Lucas 14 (0) 4.0
7 Leysen Douwe 16 (0) 5.5 1-0 Peeters Amelie 19 (0) 2.5
8 Douidoui Azeddine 10 (0) 4.5 0-1 Scheldeman Nand 21 (0) 4.0
9 Woestenborghs Kolya 25 (0) 3.0 0-1 Sprangers Xander 22 (0) 5.0
10 Van Grieken Jasper 24 (0) 5.0 1-0 Trisciuzzi Sitske 26 (0) 4.0
11 Baeyens Arne 6 (0) 4.5 1-0 Diels Niels 9 (0) 2.0
12 Males Tuquerrez Justin 17 (0) 2.0 0-1 Fransen Ada 13 (0) 3.5
13 Sahin Abdussamet 20 (0) 4.0 1-0 Neve Dylan 18 (0) 1.0
 

Ronde 7 (23/02/2019)

Bordnr.Naam VoornaamPuntenEloRankRes.Naam VoornaamPuntenEloRank
1 Tuyteleers Stan 23 (0) 4.5 0-1 Decraene Jade 2 (1185) 8.5
2 Decraene Merlijn 4 (1102) 7.0 1-0 Devet Michiel 8 (0) 5.0
3 Manueke Hervano 1 (1201) 7.0 1-0 Van Bladel Rune 3 (1150) 5.5
4 Adriaensen Jules 5 (0) 5.0 0-1 Leysen Douwe 16 (0) 5.5
5 Crols Chloë 7 (0) 4.5 0-1 Drif Dries 11 (0) 5.5
6 Hermans Lucas 14 (0) 4.0 0-1 Engelen Lennert 12 (0) 4.0
7 Sprangers Xander 22 (0) 5.0 0-1 Ketelbueters Victor 15 (0) 6.0
8 Scheldeman Nand 21 (0) 4.0 1-0 Van Grieken Jasper 24 (0) 5.0
9 Douidoui Azeddine 10 (0) 4.5 0-1 Baeyens Arne 6 (0) 4.5
10 Peeters Amelie 19 (0) 2.5 0-1 Fransen Ada 13 (0) 3.5
11 Trisciuzzi Sitske 26 (0) 4.0 1-0 Sahin Abdussamet 20 (0) 4.0
12 Neve Dylan 18 (0) 1.0 0-1 Woestenborghs Kolya 25 (0) 3.0
13 Diels Niels 9 (0) 2.0 0-1 Males Tuquerrez Justin 17 (0) 2.0
 

Ronde 8 (23/02/2019)

Bordnr.Naam VoornaamPuntenEloRankRes.Naam VoornaamPuntenEloRank
1 Manueke Hervano 1 (1201) 7.0 1-0 Decraene Merlijn 4 (1102) 7.0
2 Decraene Jade 2 (1185) 8.5 1-0 Leysen Douwe 16 (0) 5.5
3 Drif Dries 11 (0) 5.5 1-0 Tuyteleers Stan 23 (0) 4.5
4 Van Bladel Rune 3 (1150) 5.5 1-0 Scheldeman Nand 21 (0) 4.0
5 Ketelbueters Victor 15 (0) 6.0 1-0 Adriaensen Jules 5 (0) 5.0
6 Devet Michiel 8 (0) 5.0 1-0 Engelen Lennert 12 (0) 4.0
7 Baeyens Arne 6 (0) 4.5 0-1 Crols Chloë 7 (0) 4.5
8 Fransen Ada 13 (0) 3.5 0-1 Hermans Lucas 14 (0) 4.0
9 Sprangers Xander 22 (0) 5.0 1-0 Trisciuzzi Sitske 26 (0) 4.0
10 Van Grieken Jasper 24 (0) 5.0 1-0 Woestenborghs Kolya 25 (0) 3.0
11 Neve Dylan 18 (0) 1.0 0-1 Douidoui Azeddine 10 (0) 4.5
12 Males Tuquerrez Justin 17 (0) 2.0 0-1 Sahin Abdussamet 20 (0) 4.0
  Diels Niels 9 (0) 2.0 1 Bye      
  Peeters Amelie 19 (0) 2.5 0 Afwezig      
 

Ronde 9 (23/02/2019)

Bordnr.Naam VoornaamPuntenEloRankRes.Naam VoornaamPuntenEloRank
1 Devet Michiel 8 (0) 5.0 0-1 Decraene Jade 2 (1185) 8.5
2 Decraene Merlijn 4 (1102) 7.0 ½-½ Van Bladel Rune 3 (1150) 5.5
3 Drif Dries 11 (0) 5.5 0-1 Manueke Hervano 1 (1201) 7.0
4 Crols Chloë 7 (0) 4.5 0-1 Ketelbueters Victor 15 (0) 6.0
5 Leysen Douwe 16 (0) 5.5 1-0 Tuyteleers Stan 23 (0) 4.5
6 Scheldeman Nand 21 (0) 4.0 0-1 Adriaensen Jules 5 (0) 5.0
7 Engelen Lennert 12 (0) 4.0 0-1 Van Grieken Jasper 24 (0) 5.0
8 Hermans Lucas 14 (0) 4.0 0-1 Sprangers Xander 22 (0) 5.0
9 Douidoui Azeddine 10 (0) 4.5 1-0 Fransen Ada 13 (0) 3.5
10 Woestenborghs Kolya 25 (0) 3.0 0-1 Baeyens Arne 6 (0) 4.5
11 Sahin Abdussamet 20 (0) 4.0 1-0 Diels Niels 9 (0) 2.0
12 Trisciuzzi Sitske 26 (0) 4.0 1-0 Males Tuquerrez Justin 17 (0) 2.0
  Neve Dylan 18 (0) 1.0 1 Bye      
  Peeters Amelie 19 (0) 2.5 0 Afwezig      
 
(©)FRBE-KBSB-v3.96 2018/10/12 (©) GMA 2015 Build : 2019/02/23 16:43

 

 

Uitslagen KOTK toernooi 2019 reeks 4

SwarLogoKOTK 2019 - Reeks 4SwarLogo
121
Organisator: SPT
Arbiter: Dusty Bracke
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 15 min. QPF
Datums: van 23/02/2019 tot 23/02/2019
Scheidingssystemen: OR, Vsch., Buch, SB, #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Rnk Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. OR Vsch. Buch SB #Win
1 Schuermans Robert 1 M 2130 Deurne 9.0 - 45.0 41.00 49.50 9
2 Wuyts Jef 2 M 1676 Turnhout 7.5 - 39.0 42.00 38.00 7
3 Van Der Avort Bart 22 M 0 Turnhout 6.0 - 32.5 41.00 26.50 5
4 Decraene Lotus 6 F 1191 Tielt 6.0 - 32.0 39.50 24.00 6
5 Gijsels Xander 3 M 1279 Turnhout 6.0 - 28.0 40.00 25.00 6
6 Van Bladel Robin 7 M 1150 Geel 5.5 - 30.5 44.00 25.00 5
7 Dirken Michael 5 M 1211 Geel 5.0 - 26.0 38.50 21.00 5
8 Adriaensen Bert 19 M 0   5.0 - 23.0 38.50 19.50 5
9 Wouters Peter 4 M 1275 Turnhout 4.5 - 22.5 33.00 17.25 4
10 Drif Nora 12 F 0 Turnhout 4.5 - 21.0 36.50 12.75 4
11 Van De Water Arthur 16 M 0 Turnhout 4.5 - 20.0 32.00 14.00 4
12 Van Campenhout Rien 9 M 1023 LSV-Chesspirant 4.0 - 24.0 36.00 13.50 4
13 Pals Frederic 15 M 0 Geel 4.0 - 21.5 34.50 14.00 2
14 Van Campenhout Arne 8 M 1150 LSV-Chesspirant 4.0 - 21.0 37.00 15.00 4
15 Milanovic Vladimir 20 M 0   4.0 - 21.0 37.00 14.50 4
16 Dockx Arno 11 M 0   4.0 - 15.0 30.00 9.00 3
17 Van Reusel Bram 17 M 0   3.5 2.0 16.5 29.00 8.25 3
18 Verelst Arthur 18 M 0 Turnhout 3.5 1.0 11.5 26.50 7.75 2
19 Pals Jan-Hein 21 M 0   3.5 0.0 18.0 29.50 10.25 2
20 Blommerde Jamie 10 M 0   2.0 1.0 10.0 25.00 4.00 1
21 Maris Prabhakaran Rikita 14 F 0 Turnhout 2.0 0.0 9.0 29.00 5.25 0
22 Engelen Evert 13 M 0 Turnhout 1.0 - 8.0 30.50 3.00 1
 

Uitslagen

Ronde 1 (23/02/2019)

Bordnr.Naam VoornaamPuntenEloRankRes.Naam VoornaamPuntenEloRank
1 Schuermans Robert 1 (2130) 9.0 1-0 Drif Nora 12 (0) 4.5
2 Engelen Evert 13 (0) 1.0 0-1 Wuyts Jef 2 (1676) 7.5
3 Gijsels Xander 3 (1279) 6.0 1-0 Maris Prabhakaran Rikita 14 (0) 2.0
4 Pals Frederic 15 (0) 4.0 ½-½ Wouters Peter 4 (1275) 4.5
5 Dirken Michael 5 (1211) 5.0 1-0 Van De Water Arthur 16 (0) 4.5
6 Van Reusel Bram 17 (0) 3.5 0-1 Decraene Lotus 6 (1191) 6.0
7 Van Bladel Robin 7 (1150) 5.5 1-0 Verelst Arthur 18 (0) 3.5
8 Adriaensen Bert 19 (0) 5.0 1-0 Van Campenhout Arne 8 (1150) 4.0
9 Van Campenhout Rien 9 (1023) 4.0 0-1 Milanovic Vladimir 20 (0) 4.0
10 Pals Jan-Hein 21 (0) 3.5 1-0 Blommerde Jamie 10 (0) 2.0
11 Dockx Arno 11 (0) 4.0 0-1 Van Der Avort Bart 22 (0) 6.0
 

Ronde 2 (23/02/2019)

Bordnr.Naam VoornaamPuntenEloRankRes.Naam VoornaamPuntenEloRank
1 Van Bladel Robin 7 (1150) 5.5 0-1 Schuermans Robert 1 (2130) 9.0
2 Wuyts Jef 2 (1676) 7.5 1-0 Adriaensen Bert 19 (0) 5.0
3 Milanovic Vladimir 20 (0) 4.0 1-0 Gijsels Xander 3 (1279) 6.0
4 Van Der Avort Bart 22 (0) 6.0 1-0 Dirken Michael 5 (1211) 5.0
5 Decraene Lotus 6 (1191) 6.0 1-0 Pals Jan-Hein 21 (0) 3.5
6 Wouters Peter 4 (1275) 4.5 0-1 Van Campenhout Arne 8 (1150) 4.0
7 Blommerde Jamie 10 (0) 2.0 0-1 Pals Frederic 15 (0) 4.0
8 Maris Prabhakaran Rikita 14 (0) 2.0 0-1 Van Campenhout Rien 9 (1023) 4.0
9 Van De Water Arthur 16 (0) 4.5 1-0 Dockx Arno 11 (0) 4.0
10 Drif Nora 12 (0) 4.5 1-0 Van Reusel Bram 17 (0) 3.5
11 Verelst Arthur 18 (0) 3.5 0-1 Engelen Evert 13 (0) 1.0
 

Ronde 3 (23/02/2019)

Bordnr.Naam VoornaamPuntenEloRankRes.Naam VoornaamPuntenEloRank
1 Schuermans Robert 1 (2130) 9.0 1-0 Decraene Lotus 6 (1191) 6.0
2 Milanovic Vladimir 20 (0) 4.0 0-1 Wuyts Jef 2 (1676) 7.5
3 Pals Frederic 15 (0) 4.0 0-1 Van Der Avort Bart 22 (0) 6.0
4 Gijsels Xander 3 (1279) 6.0 1-0 Drif Nora 12 (0) 4.5
5 Dirken Michael 5 (1211) 5.0 1-0 Engelen Evert 13 (0) 1.0
6 Adriaensen Bert 19 (0) 5.0 0-1 Van Bladel Robin 7 (1150) 5.5
7 Van Campenhout Arne 8 (1150) 4.0 0-1 Van De Water Arthur 16 (0) 4.5
8 Van Campenhout Rien 9 (1023) 4.0 1-0 Pals Jan-Hein 21 (0) 3.5
9 Dockx Arno 11 (0) 4.0 0-1 Wouters Peter 4 (1275) 4.5
10 Van Reusel Bram 17 (0) 3.5 1-0 Blommerde Jamie 10 (0) 2.0
11 Verelst Arthur 18 (0) 3.5 ½-½ Maris Prabhakaran Rikita 14 (0) 2.0
 

Ronde 4 (23/02/2019)

Bordnr.Naam VoornaamPuntenEloRankRes.Naam VoornaamPuntenEloRank
1 Van Der Avort Bart 22 (0) 6.0 0-1 Schuermans Robert 1 (2130) 9.0
2 Wuyts Jef 2 (1676) 7.5 1-0 Gijsels Xander 3 (1279) 6.0
3 Van Campenhout Rien 9 (1023) 4.0 1-0 Dirken Michael 5 (1211) 5.0
4 Decraene Lotus 6 (1191) 6.0 1-0 Milanovic Vladimir 20 (0) 4.0
5 Van De Water Arthur 16 (0) 4.5 0-1 Van Bladel Robin 7 (1150) 5.5
6 Wouters Peter 4 (1275) 4.5 1-0 Van Reusel Bram 17 (0) 3.5
7 Drif Nora 12 (0) 4.5 ½-½ Pals Frederic 15 (0) 4.0
8 Pals Jan-Hein 21 (0) 3.5 0-1 Adriaensen Bert 19 (0) 5.0
9 Van Campenhout Arne 8 (1150) 4.0 1-0 Verelst Arthur 18 (0) 3.5
10 Maris Prabhakaran Rikita 14 (0) 2.0 0-1 Dockx Arno 11 (0) 4.0
  Blommerde Jamie 10 (0) 2.0 1 Bye      
  Engelen Evert 13 (0) 1.0 0 Afwezig      
 

Ronde 5 (23/02/2019)

Bordnr.Naam VoornaamPuntenEloRankRes.Naam VoornaamPuntenEloRank
1 Schuermans Robert 1 (2130) 9.0 1-0 Wuyts Jef 2 (1676) 7.5
2 Decraene Lotus 6 (1191) 6.0 1-0 Van Campenhout Rien 9 (1023) 4.0
3 Van Bladel Robin 7 (1150) 5.5 ½-½ Van Der Avort Bart 22 (0) 6.0
4 Dirken Michael 5 (1211) 5.0 1-0 Wouters Peter 4 (1275) 4.5
5 Gijsels Xander 3 (1279) 6.0 1-0 Van De Water Arthur 16 (0) 4.5
6 Milanovic Vladimir 20 (0) 4.0 0-1 Van Campenhout Arne 8 (1150) 4.0
7 Pals Frederic 15 (0) 4.0 1-0 Adriaensen Bert 19 (0) 5.0
8 Blommerde Jamie 10 (0) 2.0 0-1 Drif Nora 12 (0) 4.5
9 Dockx Arno 11 (0) 4.0 0-1 Pals Jan-Hein 21 (0) 3.5
10 Van Reusel Bram 17 (0) 3.5 ½-½ Maris Prabhakaran Rikita 14 (0) 2.0
  Verelst Arthur 18 (0) 3.5 1 Bye      
  Engelen Evert 13 (0) 1.0 0 Afwezig      
 

Ronde 6 (23/02/2019)

Bordnr.Naam VoornaamPuntenEloRankRes.Naam VoornaamPuntenEloRank
1 Van Campenhout Arne 8 (1150) 4.0 0-1 Schuermans Robert 1 (2130) 9.0
2 Wuyts Jef 2 (1676) 7.5 1-0 Decraene Lotus 6 (1191) 6.0
3 Van Bladel Robin 7 (1150) 5.5 1-0 Pals Frederic 15 (0) 4.0
4 Van Der Avort Bart 22 (0) 6.0 1-0 Van Campenhout Rien 9 (1023) 4.0
5 Dirken Michael 5 (1211) 5.0 0-1 Gijsels Xander 3 (1279) 6.0
6 Wouters Peter 4 (1275) 4.5 0-1 Drif Nora 12 (0) 4.5
7 Pals Jan-Hein 21 (0) 3.5 ½-½ Van De Water Arthur 16 (0) 4.5
8 Adriaensen Bert 19 (0) 5.0 1-0 Milanovic Vladimir 20 (0) 4.0
9 Verelst Arthur 18 (0) 3.5 0-1 Van Reusel Bram 17 (0) 3.5
10 Maris Prabhakaran Rikita 14 (0) 2.0 0-1 Blommerde Jamie 10 (0) 2.0
  Dockx Arno 11 (0) 4.0 1 Bye      
  Engelen Evert 13 (0) 1.0 0 Afwezig      
 

Ronde 7 (23/02/2019)

Bordnr.Naam VoornaamPuntenEloRankRes.Naam VoornaamPuntenEloRank
1 Schuermans Robert 1 (2130) 9.0 1-0 Gijsels Xander 3 (1279) 6.0
2 Wuyts Jef 2 (1676) 7.5 1-0 Van Bladel Robin 7 (1150) 5.5
3 Decraene Lotus 6 (1191) 6.0 1-0 Van Der Avort Bart 22 (0) 6.0
4 Drif Nora 12 (0) 4.5 0-1 Adriaensen Bert 19 (0) 5.0
5 Pals Frederic 15 (0) 4.0 0-1 Dirken Michael 5 (1211) 5.0
6 Van Campenhout Rien 9 (1023) 4.0 1-0 Van Campenhout Arne 8 (1150) 4.0
7 Van De Water Arthur 16 (0) 4.5 0-1 Wouters Peter 4 (1275) 4.5
8 Van Reusel Bram 17 (0) 3.5 1-0 Pals Jan-Hein 21 (0) 3.5
9 Blommerde Jamie 10 (0) 2.0 0-1 Dockx Arno 11 (0) 4.0
10 Milanovic Vladimir 20 (0) 4.0 1-0 Verelst Arthur 18 (0) 3.5
  Maris Prabhakaran Rikita 14 (0) 2.0 1 Bye      
  Engelen Evert 13 (0) 1.0 0 Afwezig      
 

Ronde 8 (23/02/2019)

Bordnr.Naam VoornaamPuntenEloRankRes.Naam VoornaamPuntenEloRank
1 Adriaensen Bert 19 (0) 5.0 0-1 Schuermans Robert 1 (2130) 9.0
2 Van Der Avort Bart 22 (0) 6.0 ½-½ Wuyts Jef 2 (1676) 7.5
3 Van Bladel Robin 7 (1150) 5.5 1-0 Decraene Lotus 6 (1191) 6.0
4 Gijsels Xander 3 (1279) 6.0 1-0 Van Campenhout Rien 9 (1023) 4.0
5 Drif Nora 12 (0) 4.5 0-1 Dirken Michael 5 (1211) 5.0
6 Wouters Peter 4 (1275) 4.5 1-0 Milanovic Vladimir 20 (0) 4.0
7 Dockx Arno 11 (0) 4.0 1-0 Van Reusel Bram 17 (0) 3.5
8 Van Campenhout Arne 8 (1150) 4.0 1-0 Pals Frederic 15 (0) 4.0
9 Van De Water Arthur 16 (0) 4.5 1-0 Maris Prabhakaran Rikita 14 (0) 2.0
10 Verelst Arthur 18 (0) 3.5 1-0 Blommerde Jamie 10 (0) 2.0
  Pals Jan-Hein 21 (0) 3.5 1 Bye      
  Engelen Evert 13 (0) 1.0 0 Afwezig      
 

Ronde 9 (23/02/2019)

Bordnr.Naam VoornaamPuntenEloRankRes.Naam VoornaamPuntenEloRank
1 Dirken Michael 5 (1211) 5.0 0-1 Schuermans Robert 1 (2130) 9.0
2 Wuyts Jef 2 (1676) 7.5 1-0 Wouters Peter 4 (1275) 4.5
3 Gijsels Xander 3 (1279) 6.0 1-0 Van Bladel Robin 7 (1150) 5.5
4 Decraene Lotus 6 (1191) 6.0 1-0 Dockx Arno 11 (0) 4.0
5 Van Der Avort Bart 22 (0) 6.0 1-0 Van Campenhout Arne 8 (1150) 4.0
6 Van Campenhout Rien 9 (1023) 4.0 0-1 Adriaensen Bert 19 (0) 5.0
7 Van Reusel Bram 17 (0) 3.5 0-1 Van De Water Arthur 16 (0) 4.5
8 Pals Jan-Hein 21 (0) 3.5 0-1 Verelst Arthur 18 (0) 3.5
9 Maris Prabhakaran Rikita 14 (0) 2.0 0-1 Drif Nora 12 (0) 4.5
10 Blommerde Jamie 10 (0) 2.0 0-1 Milanovic Vladimir 20 (0) 4.0
  Pals Frederic 15 (0) 4.0 1 Bye      
  Engelen Evert 13 (0) 1.0 0 Afwezig      
 
(©)FRBE-KBSB-v3.96 2018/10/12 (©) GMA 2015 Build : 2019/02/23 16:43