22 februari 2021

Beste ouders

 

  • Na de krokusvakantie starten we vandaag terug met frisse energie aan het tweede deel van het tweede trimester.

  • Er starten vandaag weer enkele nieuwe kinderen in onze school.

In de vlinderklas maakt Oscar Buijsrogge zijn intrede.

In de muisjesklas mogen we Nelles Devocht en Nousayr Ouadrhiri verwelkomen.
We hopen dat deze kinderen en hun ouders zich snel thuis voelen in de klas en op onze school.

 

  • De Sportsnack voor het 1ste en 2de leerjaar gaat deze week van start voor de kinderen die hiervoor inschreven. Iedere donderdag krijgen deze leerlingen na school een extra uurtje sport van 15.30u. tot 16.30u.

Gelieve deze uren te respecteren en uw kind niet vroeger op te halen. Hierna kan uw kind worden opgehaald op de speelplaats aan de kant van de Hogestraat of wordt het naar de nabewaking gebracht en kan het hier later opgehaald worden.

 

  • Vandaag gaat de brief over het studiekeuzeproject mee met de kinderen van het 6de

Door de huidige omstandigheden kunnen we jammer genoeg geen middelbare scholen bezoeken, maar onze juffen en meester van het 6de zetten hun beste beentje voor om de leerlingen toch zo goed mogelijk te begeleiden naar een juiste keuze voor ieder afzonderlijk.

 

  • Vanaf vandaag mogen we eindelijk onze nieuwe toiletten in gebruik nemen! Per 2 klassen werd een officiële opening gehouden.

Het aantal toiletten werd verdrievoudigd. Vanaf heden zijn er 14 meisjestoiletten, een gehandicaptentoilet en 15 urinoirs + 8 toiletten bij de jongens.

Omdat ouders de toiletten nu zelf niet kunnen bezichtigen, geven we via deze weg enkele beelden mee.

 

Meisjestoiletten:

 

Jongenstoiletten:

 

 

  • Aangezien de scholen door corona nog steeds in fase oranje zitten blijven onze veiligheidsmaatregelen dezelfde als die voor de krokusvakantie: kinderen eten ’s middags in de klas, ouders zijn niet toegelaten in onze gebouwen zonder afspraak, kinderen van het 5de en 6de leerjaar dragen een mondmasker van zodra iemand uit de klas in quarantaine zit of getest moet worden.

 

Agenda

Dinsdag 23 februari: zwemmen voor klassen 2C, 1A, 1C en 4B

Woensdag 24 februari: zwemmen voor klassen 2B en 2A

Donderdag 25 februari:

  • zwemmen voor klassen 6C, 5D, 5C en 4A
  • Sportsnack na school (voor wie zich inschreef)

 

Familienieuws

Op 12 februari is Lukas Deroy geboren, een broertje voor Elias (olifantenklas) en Ellie (lieveheersbeestjesklas). Van harte proficiat aan het hele gezin!

 

Post

  • Brief studiekeuzeproject voor het 6de leerjaar

 

Wij wensen u een aangename werkweek toe.

Tot volgende nieuwsbrief op maandag 1 maart 2021.

Directie en personeel van het Sint-Pietersinstituut.