21 oktober 2019

Beste ouders

 

 

 • Woensdag vond de grootouderwandeling plaats in het stadspark. Onder een stralende zon maakten de kleuters met hun grootouders een wandeling in ons sprookjesbos. Wij willen alle grootouders van harte bedanken voor hun aanwezigheid en om er een schitterende, sprookjesachtige dag van te maken! Als u nog even wil nagenieten van deze dag, kan u de foto’s in de hal van de kleuterschool alsook aan de ramen van de kleuterrefter gaan bekijken.

 

 • De kinderen van de lagere school hebben afgelopen vrijdag de dag van de jeugdbeweging Zowel chiro, scouts, KSJ,… Alle uniformen waren vertegenwoordigd! Wegens de slechte weersomstandigheden werd het spel dat voorzien was verzet naar deze week vrijdag.

 

 • Op donderdag 21 november is het weer boekenfeest op onze school!
  De (groot)ouders die het wensen mogen hun kleuter vanaf 14.45 uur ophalen aan de klas (dit is geen verplichting!), zodat ze rustig kunnen rondkijken en op zoek kunnen gaan naar mooie boeken. Voor de lagere school kunnen ouders en grootouders zelf op verkenning gaan vanaf 14.45 uur. Vanaf 15.15 uur kunnen ook de leerlingen van de lagere school naar het boekenfeest gaan. Tot 18 uur staat de deur voor u open.

 

Schaaknieuws

Veel succes aan alle deelnemers van het schaakcriterium van Turnhout op 1 november op onze school. Aanmelden kan vanaf 9 uur, maar moet zeker voor 10 uur. De eerste ronde start om 10.30 uur. 

Nu vrijdag is er geen schaken na school!

 

 

Agenda

maandag 21 oktober: oudercontacten 1ste en 4de leerjaar

dinsdag 22 oktober: PEDAGOGISCHE STUDIEDAG. GEEN SCHOOL!

woensdag 23 oktober:

 • Zwemmen voor klassen 2C en 4B
 • Fruitdag in de kleuterschool. De ouderraad trakteert met een lekker, gezond stuk fruit.

donderdag 24 oktober:

 • Zwemmen voor klassen 2A, 5D, 3A en 5C
 • Oudercontacten 1ste en 4de leerjaar

vrijdag 25 oktober:

 • Eerste rapport van dit schooljaar voor de leerlingen van de lagere school
 • GEEN schaken na school!!!

Herfstvakantie: van maandag 28 oktober tot en met zondag 3 november


Van woensdag 6 november tot woensdag 13 november:

Textielinzameling tijdens de schooluren (ouderraad) onder het afdak van de refter van de
lagere school. Indien u meer witte zakken nodig heeft, zijn deze steeds verkrijgbaar op het secretariaat.

donderdag 21 november: boekenfeest (uitnodigingen worden na de herfstvakantie verdeeld)

 

Post

 • Brief oudercontacten kleuterschool, 2de, 3de en 5de leerjaar
 • Brief danshappening 1ste en 2de leerjaarWij wensen u allen een mooie werkweek en alvast een prachtige herfstvakantie.

Tot volgende nieuwsbrief op maandag 4 november.
Directie en personeel van het Sint-Pietersinstituut.