11 maart 2019

Beste ouders

 

  • Na de krokusvakantie starten we vandaag terug met frisse energie aan het tweede deel van het tweede trimester. 

 

  • Er zijn heel wat nieuwe nieuwe kinderen gestart in onze school.

In de vlinderklas maakten Zeppe Vlaminckx, Nicolo Racovita, Annabelle Ojo, Thomas Loijens, Adam Khasimov, Nova Hermans, Sebastian Bocanci, Darius Gombos, Charlotte Maerien en Fleur Beysen vandaag hun intrede.

In de muisjesklas startten Ines Taibi, Ilse Simons en Nelle Geeraert.

Ook in de kikkerklas startte er vandaag een nieuwe leerling, Michal Majewski.

Donderdag voor de krokusvakantie mochten we ook al een nieuwe leerling in klas 1D verwelkomen, Imran Omar.
We hopen dat deze nieuwe kinderen en hun ouders zich snel thuis voelen in de klas en op onze school.

 

  • Er zijn goede vrienden, beste vrienden, verloren en vergeten vrienden, vrienden van op school, vrienden van de voetbalclub, vrienden die familie zijn, oude vrienden, nieuwe vrienden, voorlopig onbekende vrienden, onzichtbare vrienden, boekenvrienden, dierenvrienden, Facebookvrienden, verre vrienden, vrienden voor heel even en vrienden voor altijd.

Tijdens deze Jeugdboekenmaand (van 1 tot 31 maart 2019) vieren we de vriendschap!

 

  • Vandaag mogen we van start gaan met de inschrijvingen voor volgend schooljaar. Broertjes en zusjes van kinderen die reeds naar onze school gaan, krijgen voorrang en kunnen vanaf vandaag ingeschreven worden. Nieuwe kinderen kunnen pas vanaf 1 april ingeschreven worden.

Voor inschrijvingen kan u steeds terecht op het secretariaat van onze school tijdens de schooluren. U kan ook een afspraak maken via basisschool@sint-pietersinstituut.be of telefonisch via 014/63.99.22.

 

Schaaknieuws

Zaterdag 16 maart vinden de Belgische schoolschaakkampioenschappen plaats op onze school. Onze spelers moeten aanwezig zijn voor 9.30 uur. Er kan nog tot woensdag ingeschreven worden voor het neventoernooi. We zoeken nog enkele helpers voor de cafetaria (zie onderstaande Doodle). Vrijdag zetten we de speelzaal en de cafetaria klaar. 

https://doodle.com/poll/3bxibud4utezkt8v?utm_campaign=poll_created&utm_medium=email&utm_source=poll_transactional&utm_content=inviteparticipants-cta#email

 

Bewegingstussendoortje

Openbloeien: de deelnemers hurken in een bolletje. Ze zijn een bloempje dat heel langzaam opengaat. Men voert deze opdracht heel langzaam uit.

 

Agenda

Maandag 11 maart: bezoek AZ Sint-Jozef voor klas 1A

Dinsdag 12 maart: zwemmen voor klassen 2D, 3B, 1C en 4A

Woensdag 13 maart:

-          zwemmen voor klassen 2C en 4B

-          oudercontacten kleuterschool

Donderdag 14 maart:

-          zwemmen voor klassen 3A, 4D, 4C en 1D

-          Velo VI-project voor klas 6C

-          Bezoek aan bib voor klas 4A

-          Bezoek AZ Sint-Jozef voor klas 1B

Vrijdag 15 maart:

-          15.30u: schaken

-          Bezoek aan bib voor klas 4C en 4D

Maandag 18 maart: toneel “Level Q” voor 6de leerjaar

 

Familienieuws

Op 19 februari 2019 is Matz, een broertje voor Milan Van Lier (muisjesklas) geboren. Hartelijk gefeliciteerd aan mama, papa en grote broer!

 

Post

-          Uitnodiging Junglefuif (ouderraad)

 

Wij wensen u allen een aangename werkweek!

Tot volgende nieuwsbrief op maandag 18 maart 2019.

Directie en personeel Sint-Pietersinstituut.